Компанія АС-STEP — найбільший виробник комплектуючих для взуття в Україні, заснована у 2000 році.

Головна цінність Компанії – наші співробітники. АС-STEP пишається кожною своєю людиною і прагне робити все, щоб люди, які тут працюють, відчували турботу про себе і могли реалізовувати свій потенціал.

Незважаючи на те, що ми активно ростемо та розвиваємо нові напрямки, нам вдається зберегти в Компанії тих, хто стояв біля джерел її розвитку. Ми вдячні цим людям за їхню відданість і цінуємо стосунки з ними.

Взаємодіючи зі справжніми та потенційними співробітниками, ми дотримуємося наступної політики:

Пошук та відбір персоналу

Орієнтуючись, переважно, на професіоналів, співзвучних нам за цінностями, ми відкриті до співпраці і з молодими фахівцями, готовими розвиватися у професійній діяльності і досягати високих результатів.

Навчання та розвиток

Будь-який співробітник — це, перш за все, особистість, що саморозвивається. Рівень кваліфікації фахівців є одним із найважливіших факторів успішності Компанії. Ми говоримо про самонавчання та навчання співробітників. Підвищення професіоналізму співробітників – завдання керівництва, прагнення особистого підвищення кваліфікації – відповідальність співробітника!

Успішний бізнес роблять люди, які працюють у компанії — талановиті, енергійні, цілеспрямовані, впевнені, життєрадісні. Ми прагнемо формування атмосфери відкритості та взаємодії, вважаючи, що найбільш ефективна робота там, де вона заснована на взаємній довірі. Потенціал наших співробітників та середовище, яке ми створюємо, є ключовими факторами успіху та високих позицій компанії на цільовому ринку.

Ми цінуємо не лише наш загальний, «командний» результат, а й досягнення кожного із її учасників. Ми вважаємо, що командна робота та індивідуальна мотивація – найкраще поєднання для досягнення мети. Ті, хто прийшов до АС-STEP, щоб працювати і досягати результатів, готовий вчитися і вчити, домовлятися та відстоювати свою точку зору, вірить у успішне майбутнє та має волю створювати його – залишаються тут надовго.

Якщо Вас зацікавила можливість роботи в AC-STEP, але Ви не знайшли відповідної вакансії, будь ласка, надішліть Ваше резюме за адресою hr@ac-step.com, в темі листа вкажіть бажану посаду. При виникненні вакансій ми зв'яжемося з Вами.